https://rx.ua
78708
16:02 29.032019

Vodafone розширив мережу 4G на Закарпатті та ще у 5 областях України

Життя 1559

Vodafone розширив 4G мережу в 6 областях України. Найбільше нового покриття з’явилося на Закарпатті: у містах Хуст, Тячів, Іршава, селищах міського типу Солотвино та Батьово, в селах Бобовище, Великі Лази, Клочки, Нове Давидково, Руські Комарівці, Страбичово, Чомонин, Вари, Великі Ком’яти, Голубине, Неліпино, Дубриничі, Порошково.

На сьогоднішній день близько 21 мільйону жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе 24 області України. Оператор продовжує активне будівництво.

Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Завдяки лінійці тарифів Vodafone SuperNet абоненти мають можливість вибирати обсяг мобільного інтернету в мережі 4G – від 4 ГБ і до безліміту. Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Для тих, хто ще не дійшов до магазину Vodafone, щоб замінити свою стару SIM-карту на USIM з підтримкою 4G, Vodafone пропонує безкоштовну доставку.

Замовити безкоштовний upgrade своєї SIM-карти з поштовою доставкою можна на http://4g.vodafone.ua.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне