122728
14:43 28.122021

У Закарпатській облраді обговорили деталі запуску проєкту «ZeroWaste»

Життя 1624

У Закарпатській обласній раді за участі голови облради, заступника ОДА, депутатів та керівників Берегівщини та місцевої громади й заступника директора ЄОТС ТИСА було обговорено ряд питань, які українська сторона має владнати перед стартом будівництва сміттєсортувального заводу у с. Яноші Берегівського району.

Зокрема, йшлося про гарантійний лист голови облради про те, що у разі підписання Грантової угоди проекту «ZeroWaste» українська сторона гарантує будівництво дороги до місця розташування заводу.

Після підписання Грантової угоди Спільний технічний Секретаріат (СТС) програми HUSKROUA протягом місяця перерахує партнерам перший транш від загальної суми і розраховує на те, що будівельні роботи, відповідно до Плану робіт, будуть розпочаті відразу після реєстрації проекту в Кабінету Міністрів України.

Учасники обговорили і деталі права власності на землю, де має проводитися будівництво полігону та інших об’єктів на території села Яноші аби головний партнер мав доступ до ділянки та міг фактично розпочати роботи. Також ішлося й про будівництво дороги до місця будівництва сміттєсортувального заводу.

Обговорили і стан дозвільної документації на будівництво об’єкту, який буде оформлено на ім’я ЄОТС ТИСА або на підрядника/субпідрядника який виграв тендер.

Всю цю та іншу інформацію буде узагальнено у вигляді бізнес-плану Берегівської ТГ щодо реалізації цього масштабного і потрібного для Закарпаття проєкту.

Про це інформує пресслужба Закарпатської облради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне