99529
10:42 2.032020

«Палачінтауер» збудована: другий день «Варишської палачінти» у Мукачеві

Життя 1135

Вона не найвища, порівняно з минулими роками, але від того не менш смачна. На вежу «Палачінтауер» у Мукачеві витратили близько тисячі млинців. Беата Столярова, співорганізатор фестивалю, каже, що висота цьогорічної вежі склала 92 сантиметри і це чудовий результат, бо мета такого заходу в першу чергу подарувати емоції. «Ми хочемо об’єднати родини, аби вони могли разом прийти до парку, смачно поїсти, взяти участь у розвагах!», – зазначає Беата.

Будувати вежу довірили цьогорічному переможцю у конкурсі «Майфайна палачінта» – Віктору Поганю. Чоловік у перший день фестивалю напік найсмачніші млинці. Каже, дуже хотів перемогти і його мрія здійснилась. «Ми з дружиною йшли на фестиваль за перемогою, три дні вагались з чим краще все ж таки їх готувати і вирішили, що будемо робити асорті солодких млинців. Головне звісно у приготуванні – це вкладати у справу душу», – ділиться пан Віктор. Також чоловік і його дружина напекли своїх переможних млинців і для «Палачінтауер».

Подивитися на те, як будували вежу із млинців, прийшло чимало охочих. Після встановлення цьогорічного рекорду палачінти запропонували спробувати гостям фестивалю.

Ірина ГРАБКО

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне