Роми Холмока протестують біля будівлі «Закарпаттяобленерго»
12:23 20.02

Роми Холмока протестують біля будівлі «Закарпаттяобленерго»

Життя 127

Зо два десятки ромів, жителів с.Холмок, сьогодні прийшли до структурного підрозділу Закарпаттяобленерго, яке знаходиться в Ужгороді на вулиці Берчені.

За словами мітингувальників, вони вимагають перевірити відповідність рахунків, виставлених їм за використання електроенергії, оскільки вважають, що тарифи суттєво завищили в останні місяці. Якщо до нового року вони платили по 300-600 гривень, то зараз отримали рахунки на суми до 3000.

Окрім того, у місцях компактного проживання ромів лічильники встановлені на стовпах дуже високо, тому мешканці не мають можливості самостійно контролювати споживання. У таких випадках, кажуть вони, передбачені спеціальні «пульти», які дозволяють власникам стежити за тим, яку кількість енергії вони споживають. Однак, таких засобів ніхто з них не отримав.

За словами учасника акції, Степана Галгача, їм вдалося поспілкуватися із представником енергетиків, який пообіцяв найближчим часом перевірити відповідність нарахувань фактичним показникам споживання електрики. Що ж до видачі «пультів», яких вимагають мешканці Холмока, наразі про них не йдеться.

Karpat.in.ua

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне