У Сваляві відкрили Центр обслуговування споживачів газу
15:22 28.122019

У Сваляві відкрили Центр обслуговування споживачів газу

Життя 537

Центр обслуговування споживачів газу відкрили 27 грудня у Сваляві. У Закарпатті він — четвертий за рахунком. Та в межах всієї України — ювілейний: під номером 100.

“Перший такий центр відкрився на початку липня 2016 року у Чернігові. Минуло 3,5 роки, і ми маємо честь відкривати 100-тий ЦОК у нас в Закарпатті. Центри обслуговування клієнтів прийшли на зміну старим абонвідділам. І переваг у таких перетвореннях — безліч”, — сказав голова правління АТ “Закарпатгаз” Віталій Шатило, перерізавши символічну стрічку і запросивши всіх всередину. Разом з ним відкрили ЦОК голова Свалявської райдержадміністрації Роман Тарабій та заступниця голови Свалявської районної ради Клара Стегура.

Адміністратор Центру обслуговування може надати консультацію з певних питань ще на етапі, поки споживач чекає на свою чергу. Зокрема, зареєструвати у зручних сучасних сервісах: “Особистому кабінеті” або “Вайбер-боті”. Може допомогти провести оплату через платіжні термінали.

Загалом у Центрі обслуговування клієнтів у Сваляві, як й інших центрах по Україні, можна отримати ряд послуг.

“Найбільш затребуваними послугами на сьогодні є: укладання договорів на розподіл газу, видача довідок, консультації за особовим рахунком, оформлення технічної документації на підключення до газової мережі, заміни газових приладів чи їх ремонту”, — розповіла начальник Управління клієнтського сервісу Тетяна Королович.

Новий формат надання послуг допоможе підвищити якість клієнтського сервісу та стати ближче до споживачів, а також спростити зворотній зв’язок між газівниками та користувачами природним газом.

Працюватиме Центр обслуговування клієнтів у Сваляві за адресою: вул.Достоєвського, 20/1.

Робочі дні: з понеділка по п’ятницю.

Години роботи: з 8:00 до 17:00 без перерви, інформує пресслужба АТ “Закарпатгаз”.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне