Тячівська школярка стала переможницею обласного конкурсу літературних творів

Опубліковано: | Переглядів: 302
  • Поділіться із друзями:

30 листопада 2019 року, напередодні Дня збройних сил України, у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» було підбито підсумки конкурсу та нагороджено переможців учасників обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.

У обласному конкурсі та святі взяли участь учні закладів освіти Тячівської ОТГ, в таких номінаціях а саме:

– Дудла Марина Іванівна, учениця 7 класу Тячівківської ЗОШ І-ІІ ступенів

(керівник Пруниця В.А.) у номінації «Малюнок»;

– Галас Анастасія Петрівна, учениця 11 класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Володченко І.П.) у номінації «Фоторобота»;

– Цимбалюк Іванна Владиславівна, учениця 8 класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Гренджі-Донського (керівник Острешко Л.М.) у номінації «Лист»;

– Думнич Рената Олександрівна, учениця 10 класу Лазівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Дудла Г. Ф.) у номінації «Вірш».

За підсумками обласного конкурсу І (першим) місцем відзначена Дудла Марина Іванівна, учениця 7 класу Тячівківської ЗОШ І-ІІ ступенів, і нагороджена дипломом департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА та грошовою премією у розмірі 3 (три) тисячі гривень. А також почесною грамотою департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації відзначено Пруницю Володимира Андрійовича вчителя даного закладу, який підготував переможницю.

Роботи наших учнів – це прямі, щирі зізнання, загострене почуття відповідальності, усвідомлення важливості вивчення уроків історії та нинішнього часу, інформує прес-служба Тячівської ОТГ.

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

    Ми в соцмережах:

Спецпроекти