В Ужгороді відбувся тренінг для керівників ОСББ та ЖБК

Опубліковано: | Переглядів: 265
 • Поділіться із друзями:

Тренінг для менеджерів/управителів багатоквартирних будинків, голів правлінь ОСББ, ЖБК на тему “Нові реалії управління багатоквартирними будинками: юридичні аспекти” відбувся нещодавно в Ужгородській міській раді.

Відкрила тренінг, представила спікерів та ознайомила з темою зібрання начальниця відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж департаменту міського господарства Ужгородської міськради Марина Куберка.

Тренінг провели консультанти проєкту IFC “Енергоефективність у житловому секторі України» Володимир Бригілевич та Андрій Бурий.

Докладно йшлося про форми управління багатоквартирним будинком, переваги та ризики. Учасників ознайомили з цілями, завданнями, напрямками роботи “Асоціації менеджерів і управителів житловою нерухомістю”.

Говорили й про юридичні аспекти управління багатоквартирними будинками, зокрема про розвиток житлового законодавства України, правовий статус та особливості, практичні аспекти діяльності управителя, особливості взаємодії між управителем та ОСББ, особливості розірвання або зміни умов договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком.

Наголошувалося й на відмінностях, якими сучасний управитель відрізняється від ЖЕКу “старого зразка”. Насамперед тим, що зараз співвласники багатоквартирного будинку мають право провести збори, щоб достроково розірвати договір з управителем, обраним за конкурсом органом місцевого самоврядування, та обрати іншого управителя (чи створити ОСББ) або відмовитися від продовження дії договору з управителем, якого вони обрали самостійно.

Найбільше під час тренінгу голови правлінь ОСББ запитували про ведення претензійно-позовної роботи із боржниками.

Навчання організоване за підтримки проєкту IFC, групи Світового банку «Енергоефективність у житловому секторі» за фінансування Швейцарської Конфедерації в рамках Школи професійного управління багатоквартирними будинками «Управбуд» у співпраці з Асоціацією менеджерів і управителів житловою нерухомістю.

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події