На Закарпатті у двох округах на вибори збираються йти більше 40% громадян, – соцопитування

Опубліковано: | Переглядів: 1626
 • Поділіться із друзями:

Згідно із соціологічним дослідженням Карпатського центру полінгових досліджень, на позачергові вибори до Верховної Ради збираються йти 40% опитаних виборців на двох закарпатьких округах – 72 і 73.

Карпатський центр полінгових досліджень (м.Ужгород) на чергове замовлення міжнародних інституцій провів протягом 12-14 липня 2019 року низку соціологічних досліджень що стосувалися електоральних уподобань регіонального виборця. Зокрема, опитування проводилося по округу №73 (м.Берегово, Виноградівський район, частина Берегівського та Іршавського районів), загалом опитано 1800 респондентів.Вид опитування: інтервю методом випадкової вибірки з генеральної сукупності.

Чи прийдете Ви на вибори 21 липня 2019 року?

– Так – 40,1%

– Ні – 12,8%

– Вагаюсь відповісти – 47%

Щодо політичних вподобань за тиждень до виборів до Верховної ради України, то симпатії виборців до партій розподілилися таким чином:

– Слуга народу – 43,8%,

– Опозиційна платформа За життя – 10,9%

– Батьківщина – 8,7%,

– Голос – 6,6%,

– Європейська солідарність – 6,4%

всі інші менше 5%

Стосовно мажоритарників, то вибір закарпатців по округу №73 наразі такий:

Брензович Василь- 32,9%
Маргітич Іван – 28,6%
Поляк Владіслав– 26%

Нагадуємо що соціологічні дослідження, враховують фактор підкупу виборців, але не сегментують відсоток якісного впливу на виборців, щодо прийняття ними рішення в бік кандидата після отримання фінансового заохочення, тому очевидно, можливі зміни у відсотках щодо уподобань в день виборів 21 липня 2019 року.

Щодо 27 округу: м.Тячів, м.Рахів, Рахівський район, частина Тячівського району), загалом опитано 2600 респондентів. Вид опитування: інтервю методом випадкової вибірки з генеральної сукупності.

Чи прийдете Ви на вибори 21 липня 2019 року?

– Так – 49%

– Ні – 8,8%

– Вагаюсь відповісти – 40,2%

Щодо політичних вподобань за тиждень до виборів до Верховної ради України, то симпатії виборців до партій розподілилися таким чином:

– Слуга народу – 52,4%,

– Опозиційна платформа За життя – 6,8%

– Батьківщина – 6,6%,

– Голос – 5,6%,

– Європейська солідарність – 5,6%

всі інші менше 5%

Стосовно мажоритарників, то вибір закарпатців по округу №72 наразі такий:

Петьовка Василь- 39%
Носа Вадим– 32,6%
Данилюк Олександр– 7,8%

Нагадуємо що соціологічні дослідження, враховують субєктивніфакторинизької явки виборця, тому очевидно, можливі зміни у відсотках щодо уподобань в день виборів 21 липня 2019 року.

zaholovok.com.ua

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події