53454
15:24 19.042018

Хустські студенти в центрі міста проводять благодійну акцію «Серце до серця». ФОТО

Життя 404

Сьогодні, 19 квітня, студентство Хуста та небайдужі краяни активно долучилися до ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яка проходить у всіх містах нашої держави.

IMG_0402

Цього року організатори добровільного збору коштів мають на меті допомогти діткам із вадами слуху.

Хустська акція під гаслом «Почуй світ» триває на Майдані Незалежності. Студенти-волонтери, зініційовані управлінням культури, молоді та спорту Хустської міської ради, розважають перехожих концертною програмою та пригощають чаєм і кавою.

Юнаки та дівчата інформують хустян про мету акції та закликають долучатися до доброї справи, зробивши посильний внесок у спеціальні скриньки. Кожному благодійнику на знак подяки дарують наліпку в формі серця, як винагороду за небайдужість.

«Уже традиційно до цієї всеукраїнської благодійної акції долучаються студенти всіх навчальних закладів Хуста, а також наші друзі-аніматори із Нижнього Селища, які щороку нам допомагають у її проведенні. Акція триватиме протягом дня і завершиться підрахунком коштів, які будуть передані на придбання медичного обладнання для дитячої лікарні Закарпатської області, та яскравим флешмобом від студентів», – поділилася з «Карпатським об’єктивом» голова Хустської міської студентської ради Мирослава Шемота.

Акція триває, тож кожен бажаючий має чудову нагоду долучитися й зробити добру справу.

Богдана КЛЕКНЕР

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне