Закарпатські школи отримають майже тисячу комп’ютерів з Китаю

Опубліковано: | Переглядів: 842
 • Поділіться із друзями:

В деяких районах Закарпаття забезпечення учнів 4-х та 7-х класів підручниками все ще залишається проблемою.

Як повідомила директор департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова, за рахунок державного бюджету школи були забезпечені підручниками для школярів цих класів на 50 відсотків. Решту необхідних райони та міста повинні закупити самостійно за рахунок освітньої субвенції та додатково виділених коштів з місцевих бюджетів.

«Деякі райони закупили підручники в повному обсязі, в декотрих тендерні процедури зірвалися. Проблемою залишається забезпечення підручниками учнів 4-х та 7-х класів у м. Ужгород, Виноградівському, Іршавському, Мукачівському та Рахівському районах», – каже Ганна Сопкова.

Усі закарпатські восьмикласники ж розпочнуть цей навчальний рік з новими підручниками. Їх закупило Міністерство освіти і науки України. «Більша частина навчальної літератури вже надійшла до області. Керівники навчальних закладів та місцевих органів управління освітою повинні забезпечити своєчасну доставку підручників до кожної школи, до кожної дитини», – повідомила посадовець.

В рамках Програми розвитку освіти Закарпаття на 2013 – 2022 роки для придбання меблів, комп’ютерів та мультимедійного обладнання в області виділено 5 мільйонів гривень. Цьогоріч ці закупівлі проводять через електронну систему „ProZorro”, тендерні процедури нині тривають. Водночас школи Закарпаття незабаром отримають майже тисячу комп’ютерів з Китаю, про це редакцію Новини Закарпаття – Карпатський Об’єктив інформує Закарпатська ОДА.

«Техніка надійде в Україну в рамках договору, підписаного Міносвіти з Китайською Народною Республікою, її розподілятимуть між областями відповідно до кількості учнів. Закарпаття за цією програмою отримає 885 комп’ютерів, які розподілять між районами і містами області пропорційно кількості учнів», – повідомила Ганна Сопкова.

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події