132226
15:46 30.062022

В Ужгороді діє виставка присвячена 100 дням війни росії проти України

Життя 993

Міжнародну комплексну пересувну виставку присвячено 100 дням війни росії проти України. Експозиція діє у фойє 2-го поверху Закарпатського облмуздрамтеатру, що в Ужгороді.

За словами організаторів, виставка підготовлена для демонстрації та проведення 3-4 денних акцій і зустрічей у 15 містах–побратимах і партнерах прикордонних регіонів Словаччини, Польщі, Румунії і Угорщини в рамках ініціативи «Європейські маршрути задля перемоги». Багато фотографій надано членами ротарі-клубів різних міст України, які були свідками бомбардувань та окупації України. На світлинах, що виставляються, дехто із присутніх навіть упізнав обстріляні і зруйновані нині свої місця проживання.

Виставка «Нескорена Україна – 2022» складається з 5-ти компонентів, до яких входять фотографії воєнної доби на стендах та інсталяціях, інформаційні узагальнення; приклади креативних рішень у бізнесі та підприємництві, образотворчому і плакатному мистецтві, навіяні темами війни; малюнки дітей різних вікових категорій громад Закарпаття; відеоролики, відеокліпи та пісні українців, створені чи написані упродовж 100 днів війни; промоція потреб і можливостей інвестування у відбудову та розвиток України і зокрема Закарпаття.

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської облради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне