123520
14:14 24.012022

На Мукачівщині щеплять домашніх тварин, щоб не допустити поширення захворювання на сказ

Життя 1683

На засіданні ДНПК при Мукачівській міській раді, що відбулося 20 січня цього року у зв’язку з тим, що напередодні в селі Ключарки Мукачівського району зафіксували факт захворювання собаки на сказ, затвердили Комплексний план протиепізоотичних заходів з локалізації та ліквідації вогнища сказу тварин на території вказаного населеного пункту.

Зокрема, надзвичайна протиепізоотична комісія прийняла рішення: ввести карантинні обмеження на території с. Ключарки, Мукачівської міської ТГ; забезпечити охоплення щепленням проти сказу всіх сприйнятливих тварин; посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо профілактики сказу.

У межах реалізації Комплексного плану у неблагополучному пункті здійснили щеплення 100 голів собак, 20 голів котів, а серед населення провели відповідну роз’яснювальну роботу з метою профілактики сказу. Також у Ключарках триває вакцинація сприятливого поголів’я проти сказу.

Водночас фахівці Свалявської районної державної лікарні ветеринарної медицини проводять профілактичні заходи щодо недопущення виникнення захворювання на сказ. На сьогодні вже провели профілактичні щеплення 155 голів собак та 75 голів котів на території Неліпінської, Полянської, Свалявської та Керецьківської ОТГ Мукачівського району.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне