114524
13:56 8.062021

У берегівському Культурному центрі ім. Шарі Федак відбулася вікторина для молодих науковців

Життя 1439

У березні 2011 року в місті Берегові була створена організація Momentum Doctorandus, яка мала на меті об’єднати молодих науковців та допомогти їм інтегруватися в наукове життя. З часом пріоритетом діяльності стала й підтримка обдарованих молодих закарпатських угорців.

4 червня після довготривалої перерви та вимушеного скасування низки заходів члени організації знову мали можливість зібратися разом і поспілкуватися. Захід, який назвали «Вечір-Doctorandus» (Doctorandus-est), відбувся в стінах берегівського Культурного центру ім. Шарі Федак. Відвідати дійство запросили і представників студентських організацій закарпатських вишів.

Присутніх привітала голова Momentum Doctorandus Андрея Фазекаш. Вона наголосила на тому, наскільки приємно зустрітися знову особисто, адже спілкування онлайн уже всім набридло.

Екскурсію Культурним центром провела директор Благодійного фонду «Закарпатський обласний угорський драматичний театр». Вона також розповіла цікаві факти про життя та творчість угорської актриси і співачки закарпатського походження, ім’я якої носить Центр.

Після цього нове керівництво організації Momentum Doctorandus оголосило колишнього очільника Андраша Коштура почесним головою. Він, у свою чергу, подякував за надану честь і висловив упевненість, що нинішні очільники продовжать розпочату роботу на ще вищому рівні.

Далі на учасників заходу чекала вікторина, а також знайомство з квест-кімнатою, облаштованою в підвалі Культурного центру. Крім того, бажаючі мали можливість приміряти оригінальні театральні костюми, які колись носила примадонна Шарі Федак.

Ведучим вікторини виступив заступник голови Momentum Doctorandus Норберт Бенце. Перемогу здобула команда студентів берегівського угорського інституту.

SD/Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне