https://rx.ua
110677
09:00 1.032021

В одній з територіальних громад Іршавщини школярі на канікулах, садочки працюють

Життя 513

У Білківській сільській раді на засідання зібрався штаб з ліквідації наслідків з надзвичайної ситуації.

До складу Білківської громади входять села: Білки, Імстичово, Луково, Малий Раковець, Великий Раковець, Заболотне.

Нещодавно, як і в решті громад колишнього Іршавського району було оголошено карантин. 26 лютого, на засіданні штабу з ТЕБ та НС, враховуючи пропозиції профільного міністерства, знову йшлося про ситуацію із захворюваністю на ковід на території громади.

Було заслухано з цього приводу інформацію начальника відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Білківської сільської ради Ірини Паньканинець. Участь у засіданні штабу, окрім його членів, взяли також медики та старости сіл. Учасники зібрання висловлювали різні думки. Деякі казали, що закриття закладів соціальної сфери на карантин очікуваного ефекту не дасть. Мовляв, жителі сіл мають самі в першу чергу проявити свідомість у дотриманні карантинних норм. Інші ж, зокрема і лікарі, наполягали на вжитті відповідних заходів і зазначали, що діти можуть не хворіти на ковід, але все ж бути носіями вірусу.

Зрештою, прийнято рішення, аби навчальні заклади на території Білківської ОТГ достроково, з 1 березня, пішли на весняні канікули. Планово вони мали бути з 22 по 28 березня включно. Вносити такі корективи дозволяє законодавство у сфері освіти. Дитсадки продовжуватимуть працювати, як і передбачає відповідна постанова Кабміну, але ситуацію із захворюваністю в них постійно моніторитимуть. За це проголосувало більшість членів штабу.

Irshava-news.com

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне