https://rx.ua
110398
20:48 18.022021

В УжНУ презентували проєкту “Ужгороде! Дихай на повні груди!”

Життя 556

Фінальну частину проєкту “Ужгороде! Дихай на повні груди!” — одного з переможців пітчингу молодіжних ініціатив — презентували сьогодні в Ужгородському національному університеті.

Метою проєкту є підвищення екологічної культури та свідомості населення через проведення інформаційно-пізнавальних тренінгів з школярами та молоддю міста, а також встановлення на хімічному факультеті вишу приладу громадського контролю за станом повітря, який дає змогу в режимі реального часу спостерігати за станом повітря. Вимірювання відбувається 24/7 за 11-ма показниками, 5 з яких є пріоритетними індикаторами стану повітря. Отриману інформацію можна відслідковувати на всеукраїнському сайті https://eco-city.org.ua .

На реалізацію проєкту з міського бюджету спрямували 14 335 грн. Головні реалізаторки та авторки ідеї — представниці ГО «Міжнародний інститут міждисциплінарних інноваційних досліджень» (МІМІД), аспірантка кафедри екології та охорони навколишнього середовища Емілія Глюдзик та кандидатка хімічних наук, доцентка кафедри екології та охорони навколишнього середовища, директорка «Центру міждисциплінарних наукових досліджень УжНУ» Світлана Делеган-Кокайко — розповіли про етапи реалізації проєкту, подякували Ужгородській міській раді за сприяння у втіленні ідеї, інформує Ужгородська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне