https://rx.ua
109651
12:38 23.012021

На Берегівщині влаштували день ковзанки для діток з підопічних сімей

Життя 752

Співробітники поліції Берегівщини вирішили підтримати місцеві родини та влаштували день розваг на ковзанці для сімнадцяти діток

Свої обов’язки з нагляду за безпекою дітей Берегівщини поліція виконала у креативному руслі.

Потреба в спілкуванні з родинами може не обмежуватися перевірками з боку правоохоронців. Поліцейські запросили сімнадцять дітей на ковзанку, де комунікація з ними дійсно стала радісною, живою та приємною.

Під час таких рухливих розваг з дітьми ювенальні поліцейські змогли присвятити час кожному. Така побудова діалогу виявилася цікавою для юних берегівчан, вибір формату спілкування оцінили і працівники поліції.

“Потрібно розуміти, що з дітьми потрібно знаходити спільну мову. Ювенальна поліція – це не наглядовий орган. Ми існуємо для того, щоб допомагати, щоб бути цікавими та зрозумілими дітям. Впевнений, що і надалі ми вибиратимемо формати, що стануть зрозумілими нашим вихованцям. Ми працюємо не тільки, щоб діти жили у щасливих родинах, але й щоб їх життя було наповненим хорошими і яскравими моментами”, – розповів ювенальний поліцейський Берегівської поліції Олександр Михайлов.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне