https://rx.ua
79518
12:59 20.012021

Закарпатці мають право на безоплатне отримання шести видів земельних ділянок

Життя 1625

Земельні питання є одними з найактуальніших у всі часи. Нині – під час впровадження земельної реформи в Україні вони стоять особливо гостро. У власників, орендарів та потенційних покупців земельних ділянок сільськогосподарського та іншого призначення виникає чимало запитань. Зокрема, і хто має право на безоплатне отримання земельної ділянки.

Роз’яснення фахівців системи БПД як реалізувати своє право на безоплатне отримання землі стане в нагоді багатьом краянам. Детальніше про це у відеоролику:

Як реалізувати своє право на отримання земельної ділянки

В Україні триває 🌱земельна реформа. У землевласників, орендарів та потенційних покупців земельних ділянок сільськогосподарського призначення виникає багато запитань. Тому система БПД розяснює основні питання, які виникають у сфері земельних відносин. ☝️Кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної та комунальної власності. Як реалізувати це право, розповідається у відеоролику, створеному завдяки мережі PRAVOKATOR правовий клуб #БПД #ПравоваДопомога #LegalAid

Опубліковано Координаційний центр з надання правової допомоги Неділя, 17 січня 2021 р.
telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне