https://rx.ua
109175
08:44 31.122020

На Берегівщині відкрили нову амбулаторію. ФОТО

Життя 2023

У селі Бадалово, що на Берегівщині, відкрили нову амбулаторію, зведену у рамках Державної програми розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Для більш своєчасної допомоги заклад отримав новий автомобіль Renault Duster.

Загальна площа будівлі амбулаторії – 255 квадратних метрів. Територія навколо викладена бруківкою, оснащена місцями для паркування автомобілів та велосипедів, поруч і зелена зона. Участь в урочистому відкритті нової амбулаторії взяли, зокрема, голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, голова Берегівської райдержадміністрації Іштван Петрушка, голова Берегівської райради Карло Резеш, очільник Берегівської міської ОТГ Золтан Бобяк, головний лікар Берегівського центру первинної медико-санітарної допомоги Руслана Гедєш.

У своїй промові Анатолій Полосков зазначив, що подібні проєкти служать розвитку громади, покращенню умов життя людей, але головна мета – це захист здоров’я та підвищення якості надання медичних послуг.

Як повідомив Іштван Петрушка, котрий особисто контролював будівельні роботи, які були завершені менш ніж за дев’ять місяців, загальна вартість будівництва 6 609 217 гривень, субвенція з державного бюджету – 5 948 295 гривень, а співфінансування з районного бюджету становило 660 922 гривні. Голова РДА також наголосив, що заклад збудований за новими технічними вимогами відповідно до проєктів амбулаторій із класом енергоефективності та оснащений необхідним медичним обладнанням.

Руслана Гедєш, у свою чергу, наголосила, що відкрита у Бадалові амбулаторія гарно вписується в проєкт, у рамках якого за останні роки модернізували майже всі заклади охорони здоров’я в Берегівському районі. Таким чином покращилися не лише умови роботи медиків району, але й якість надання послуг завдяки більш сучасному медичному обладнанню.

Вдячність від імені всіх мешканців висловив сімейний лікар, голова місцевого осередку ТУКЗ-КМКС села Бадалово Лайош Якаб, який відзначає своєрідний ювілей, адже вже протягом 20 років лікує жителів Бадалова, а з 2017-го – і мешканців сусіднього села Галабор.

«Наприкінці цього року з такою кількістю випробувань кращого подарунку годі й уявити, оскільки значно покращаться умови праці співробітників, пацієнти отримуватимуть медичну допомогу також у комфортному середовищі. Стара будівля амбулаторії, площею 70 квадратних метрів, оновлена торік за підтримки угорського уряду, також сприяла цьому, проте нова будівля значно більша та просторіша, оснащена всім необхідним обладнанням. До того ж, нашій роботі сприятиме і отриманий в рамках програми розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості, службовий автомобіль Renault Duster. Велика вдячність будівельникам, тим, хто брав участь у розробці та реалізації проєкту, але, перш за все, Всевишньому», – резюмував лікар.

Символічну стрічку на церемонії відкриття спільно перерізали Анатолій Полосков, Іштван Петрушка, Карло Резеш та Руслана Гедєш. Посадовці оглянули будівлю, ознайомилися з оснащенням закладу, привітали персонал та мешканців села із відкриттям амбулаторії та прийдешнім новим роком.

(felvégi/Kárpátalja hetilap)

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне