https://rx.ua
108305
13:00 28.112020

У Перечині випав перший сніг. ФОТО

Життя 1594

На календарі 28 листопада. Сьогодні у Перечині випав перший сніг. Нічого аномального – за три дні зима вступить у свої права. Варто зауважити, що сніг сиплеться з хмар не тільки взимку. Пригадую, років так з 12 тому перший сніг випав на Покрову – 14 жовтня. А чотири роки тому, в 2016-му, дітлахи Перечина вже 16 листопада ліпили сніговиків.

Чому я пишу про перший сніг? Насамперед тому, що він викликає позитивні емоції і цікавість: перший, який він: мокрий? сухий? лапатий? з дощем? як довго пролежить? Завжди милуюся калиною під снігом, хризантемами під снігом, вкритою білою ковдрою землею, зеленою травою, кущами. З дитинства люблю роздивлятися сліди на снігу – тварин, птахів, людей.

Першому снігу найбільше радіють діти. На жаль, снігу випало мало, сніговика навряд чи вдасться зліпити, бо надворі температура близько нуля, синоптик прогнозує з обіду плюсову.

Кажуть, побачивши перший сніг, треба загадати бажання – воно обов’язково здійсниться. Я загадала: нехай і в вас, і в нас усе буде гаразд. Щоб у мирі і доброму здоров’ї провели Пилипівку (сьогодні розпочався Різдвяний піст), щасливо відсвяткували новорічно-різдвяні свята.

Тетяна Грицищук, фото автора

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне