https://rx.ua
91977
14:10 23.092020

Близько 8 тисяч закарпатців працевлаштовано обласною службою зайнятості з початку року

Життя 1034

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння Закарпатської обласної служби зайнятості, упродовж січня-серпня 2020 року становила 7,75 тис. осіб, при цьому 58,4% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Це свідчить про оперативність та професіоналізм фахівців служби, які намагаються індивідуально підходити до потреб кожного клієнта.

З числа колишніх безробітних 28,7% знайшли роботу в переробній промисловості; 21,5% − в оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів; 11,8% − у сільському, лісовому та рибному господарстві; 6,4% – у тимчасовому розміщуванні й організації харчування; 5,3% − у будівництві; 4,6% − в охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги; 4,3% − в освіті; 4,0% − у транспортній, поштовій та кур’єрській діяльності; 3,8% − у державному управлінні й обороні, обов’язковому соціальному страхуванні; тощо.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 53 безробітних, з яких 22 особи недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці.

За сприяння обласної служби зайнятості забезпечено тимчасову зайнятість 603 осіб, 214 з яких взяли участь у громадських роботах та 389 − в інших роботах тимчасового характеру.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, упродовж січня-серпня 2020 року за направленням обласної служби зайнятості 534 безробітних проходили професійне навчання. Зокрема, 478 безробітних стажувалися на вакантних місцях за професіями: бармен, бухгалтер, кухар, пекар, продавець-консультант, продавець продовольчих та непродовольчих товарів, швачка, укладальник виробів, офіціант, водій автотранспортних засобів та інші, повідомляє Закарпатський обласний центр зайнятості.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне