https://rx.ua
104826
08:45 21.082020

Свалявські садочки отримали допомогу від ТУКЗ-КМКС

Життя 1915

Дошкільним навчальним закладам міста Свалява, які нещодавно знову запрацювали після карантину, засоби захисту, зокрема маски, одноразові рукавички, дезінфектори та безконтактні термометри, закуплені в рамках благодійної акції БФ КМКС, 19 серпня передав голова місцевого осередку ТУКЗ-КМКС міста Свалява Андраш Кіш.

Засоби захисту отримав, зокрема, Свалявський навчально-виховний комплекс №10. Директор закладу Марія Печонка подякувала за підтримку та розповіла, що вони мали потрібні засоби лише у тій кількості, яка була достатньою тільки на початок роботи, тож допомога надійшла дуже вчасно.

Затим представник ТУКЗ-КМКС доставив засоби захисту і в Свалявський реформатський угорський дитячий садок. Очільниця закладу Клара Кіш подякувала Товариству за надану допомогу та усім, хто долучився до благодійної справи. Директор повідомила, що заклад відкрився цього тижня, проте засоби захисту, необхідні для роботи, мають у дуже обмеженій кількості. «Заклад відвідує 28 дітей, проте наразі ще не всі повернулися. Ще триває збір медичних довідок для дітей. Сподіваюся, розпочати повноцінну роботу вдасться якомога швидше», – зазначила очільниця закладу.

Karpat.in.ua

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне