https://rx.ua
104652
12:19 9.082020

На Закарпатті у Тисі виявлено понад 1 тисячу кубічних метрів відходів

Життя 955

За словами Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського проблема несанкціонованих сміттєзвалищ та потрапляння сміття у водойми вже давно набула транскордонного характеру і вимагає невідкладного вирішення. Особливо це питання загострилося після червневого паводка у Карпатському регіоні. Тоді значна кількість сміття потрапила на території сусідніх держав.

Переважно несанкціоновані сміттєзвалища – це побутові та будівельні відходи, pet-пляшки, повалені дерева та їх гілля тощо, йдеться у дописі Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

«На сьогодні територіальними органами Держекоінспекції спільно з Держводагентством уже проведено аналіз ситуації, обстежено території басейнів річок західного регіону, узгоджено подальші спільні дії для врегулювання ситуації. Так, у басейні річки Тиса на Закарпатті виявлено 45 несанкціонованих сміттєзвалищ та надано приписи органам місцевого самоврядування щодо вжиття невідкладних заходів з їх ліквідації. Загалом, у Тисі виявлено понад 1 тисячу м3 відходів», – наголосив Міністр.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне