104016
15:57 17.072020

Закарпатські абітурієнти закінчили основну сесію ЗНО-2020

Життя 4420

Сьогодні, 17 липня 2020 року, основна сесія ЗНО-2020 завершилася тестуванням з хімії. На ЗНО з хімії у Закарпатті було зареєстровано усього 343 (проти 454 минулого року) особи. Участь у тестуванні взяли 265 учасників, явка склала 77,2 відсотка.

Через невелику кількість зареєстрованих учасників на Закарпатті діяли усього 2 пункти проведення ЗНО – Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Ужгородської міської ради Закарпатської області та Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Ужгородської міської ради Закарпатської області.

Належну роботу пунктів забезпечували педагогічні та інші працівники.

Сертифікаційна робота з хімії у 2020 році складалася із 34 завдань з вибором однієї правильної відповіді, чотирьох завдань на встановлення відповідності („логічні пари”) та 14 завдань відкритої форми із короткою відповіддю.

Загальна кількість завдань тесту з хімії – 52, на їх виконання учасникам було відведено 150 хвилин.

Оцінювання завдань здійснюється наступним чином:

  • з вибором однієї правильної відповіді (№ 1-34): 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано;
  • на встановлення відповідності (№ 35-38): 1 бал – за кожну правильно встановлену відповідність („логічну пару”); 0 балів за будь-яку „логічну пару”, якщо зроблено більше однієї позначки в рядку та/або колонці; 0 балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності („логічної пари”), або відповіді на завдання не надано;
  • відкритої форми з короткою відповіддю (№ 39-52): 2 бали, якщо вказана правильна відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або відповіді на завдання не надано.

Розв’язання завдань у чернетці не перевіряються і до уваги не беруться.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, – 74.

ЗНО з хімії відбулося без порушень: учасників, які б не змогли потрапити до пунктів проведення ЗНО через наявність підвищеної температури тіла, запізнення чи відсутність документа, передбаченого правилами допуску, не було; недотримання регламенту роботи пункту чи апеляційних також заяв не зафіксовано.

Отже, можна стверджувати, що в цілому зовнішнє незалежне оцінювання на Закарпатті пройшло на належному організаційному рівні. Сподіваємося, що і результати його учасників будуть відповідними.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне