https://rx.ua
103700
18:45 4.072020

Лавандова гора на Закарпатті. ВІДЕО

Життя 4669

Донедавна якщо в Україні говорили про лаванду то з цими рослинами асоціювався Крим, але аж ніяк не Закарпаття. Проте часи змінюються і тепер 8 га фіолетового квіту вкривають поля в Перечині. А все почалося з подорожей, кажуть власники фермерського господарства.

Більше року тривав збір інформації про рослину та її види, який нараховується більше 20. Для більшості сортів – наш клімат неприйнятний. Окрім того, треба було дізнатися як вона цвіте, як за нею доглядати та в яких цілях далі використовувати.

Власники фермерського господарства кажуть, що доглядати за ними не складно. Найголовніше – вчасно впоратися з бур’янами. Щодо хімічної обробки від шкідників – її не проводять, адже з лаванди виготовляють косметичну продукцію, окрім того широко використовують у кулінарії.Наразі, лавандові поля окупувують любителі фото. Судячи з кількості відвідувачів – саме цього регіону не вистачало. Про це говорять і туризмознавці. Президент Закарпатської туристичної організації Федір Шандор переконаний, що Перечин швидкими темпами здобуває собі звання туристичного району.

Хочеться відзначити, що Закарпаття поступово захоплює Україну не лише сакурами, магноліями, рододендронами та едельвейсами, а й цими дивовижними рослинами. Додамо, що пік цвітіння лаванди обіцяють за 10 днів, тож можливість насолодитися фіолетовим квітом ще є.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне