102932
08:32 4.062020

Нові правила поїздки: «Укрзалізниця» відкрила продаж квитків до Ужгорода. ВІДЕО

Життя 1578

Укрзалізниця відновлює пасажирське сполучення. Вже з 1-го червня почнуть курсувати поїзди, щоправда не в усі напрямки. На захід частина потягів має почати їздити з 4 червня

Загалом «Укрзалізниця» відкрила продаж квитків на 35 пасажирських поїздів далекого сполучення. Відповідно до постанови Кабміну, квитки будуть продaні лише нa половину зaзнaчених місць у поїздaх. Квитки наразі можна придбати через офіційний сайт компанії та у залізничних касах. Ужгородці вже в очікуванні поновлення залізничного руху.

На Закарпатті відновлять роботу електрички за двома напрямками: Ужгород–Скотарське о 17:15 та Ужгород–Волосянка о 17:50. Кошти за квитки, придбані напередодні карантину, можна повернути у залізничних касах. В умовах карантину під час поїздки діятимуть нові правила: обов’язкові захисні маски та температурний скринінг під час перевірки квитків. Продаж харчових продуктів заборонено, воду у пляшках продаватимуть лише у нічних потягах. Після кожного рейсу, провідники будуть проводити дезінфекцію поїздa.

Придбати квиток можна буде за 90 днів до дати відправлення поїзда. «Укрзалізниця» відкрила продаж квитків на 6 поїздів у західному напрямку, які почнуть курсувати з 4 червня. На Закарпатті відновили рух електрички Ужгород–Скотарське та Ужгород–Волосянка.

Детальніше у сюжеті Першого кабельного

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне