Медики Чопа отримали засоби індивідуального захисту від благодійного фонду «КМКС». ВІДЕО
18:06 24.042020

Медики Чопа отримали засоби індивідуального захисту від благодійного фонду «КМКС». ВІДЕО

Життя 2576

Благодійна акція під гаслом «Двічі дає той, хто дає швидко» триває близько місяця. Протягом цього періоду вдалося допомогти десяткам медичних закладів краю. Не стала виключенням й Чопська міська лікарня – 24 квітня сюди доправили партію комплектів захисного одягу та дезінфекторів.

«Сьогодні ми отримали найнеобхідніші засоби захисту для наших медичних працівників, які наразі знаходяться на першій лінії фронту з таким підступним інфекційним захворюванням як СOVID-19. Держава виділила певну кількість засобів захисту, однак їх не вистачає на довго. Ми щиро дякуємо за благодійну допомогу «КМКС» і сподіваємося, що наші медичні працівники впораються з цією загрозою та нададуть кваліфіковану допомогу населенню», – зазначив Віктор Курин, начальник відділу охорони здоров’я Чопської міської ради.

Кошти для забезпечення першочергових потреб медичного закладу вдалося виділити завдяки благодійному фонду «КМКС», який за короткий проміжок часу зібрав понад 2,7 мільйона гривень на медичні потреби. Голова фракції «КМКС – Партія угорців України» у Чопській міській раді Оскар Балог розповів, що під час березневої сесії вдалося виділити 35 тисяч гривень на закупівлю засобів захисту з державного бюджету. Однак з того часу, кошти більше не поступали. Відтак медичні маски та респіратори, халати та бахіли закуплені фондом стануть у нагоді.

Наразі у місті зафіксовано один випадок захворювання на коронавірусну інфекцію, однак потреба у засобах захисту є нагальною у всіх медзакладах. Про це повідомила Світлана Ілюшина, т.в.о. головного лікаря Чопської міської лікарні.

Вікторія КОПИНЕЦЬ

Відео – Дмитро МИСЬ

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне