100153
22:36 15.032020

У Берегові заснували громадську організацію із захисту інтересів фермерів

Життя 926

Серед основних цілей організації, котра має назву «Асоціація «Берег» (Bereg Társulás), – ознайомити фермерів із правами, аби ті не стали заручниками нової земельної реформи, а також допомогти їм отримати сільськогосподарські угіддя. Планується, що новостворена організація представлятиме інтереси своїх членів у адміністративних та юридичних справах.

Головою організації обрали Іштвана Вінце, Бенянського сільського голову. Секретарем став Ласло Кадар.

«Незабаром буде прийнято закон про ринок землі в Україні. Земля стане товаром. На Закарпатті все ще багато проблем у цій сфері, котрі залишалися невирішеними протягом минулих років, – каже голова Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС) Василь Брензович. Самостійно боротися з бюрократичною системою надзвичайно важко, тому прийнято рішення об’єднати зусилля фермерів задля їхнього доступу до сільськогосподарських угідь. Ми створили цю організацію, обрали голову, відтак розпочнеться боротьба за справедливий розподіл землі для сільгоспвиробників».

Голова організації Іштван Вінце наголосив на важливості правової обізнаності землевласників, в чому надаватиме допомогу новостворена асоціація. Він також додав: «Наша мета підтримати тих закарпатців, котрі працюють на рідній землі, заради їх кращого добробуту».

(K. K./Kárpátalja hetilap)

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне