https://rx.ua
103834
16:14 10.072020

Закарпаття зустріло своїх солдатів

Життя 3190

128 окрема гірсько-штурмова закарпатська бригада виконувала завдання протягом близько 8 місяців на Докучаєвському напрямку в Донецькій області. Це була сьома ротація за час російсько-української війни.

Урочистості з приводу повернення солдатів додому пройшли у Мукачеві, Ужгороді та Виноградові: солдатам вручили почесні грамоти, путівки до санаторних закладів та цінні подарунки.

Бригада виконувала бойові завдання. Попри постійні провокації ворога, та подекуди його відверто злочинну поведінку та порушення домовленостей щодо дотримання режиму тиші, хлопці і дівчата достойно проявили себе. Багато нагороджено відомчими нагородами та відзнаками Командувача ООС тощо.

На ділянці фронту, яку тримала бригада, відстань між нашими та ворожими позиціями сягала від кількасот метрів до майже двох кілометрів.

Попри відносно довгу ротацію, що включала в себе осінь, зиму, весну та літо, військовослужбовці бригади в повному обсязі забезпечувалися харчуванням, амуніцією та уніформою відповідно до сезону.

Проте, нарешті наші солдати вдома. Їх прийшли вітати близькі та рідні, друзі та знайомі. Особливо раділи діти, міцно обіймаючи батьків.

128 ОГШБр – єдина бойова бригада з Закарпатської області. За час ротації маємо одну втрату: у шпиталі через важке поранення помер командир бригади – полковник Євген Володимирович Коростельов. Це сталося 19 листопада минулого року. Йому був 41 рік. Світла йому пам’ять.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне