Отримати візу до США стане ще складніше

Опубліковано: | Переглядів: 412
 • Поділіться із друзями:

Сполучені Штати Америки для багатьох наших земляків, та й не тільки для українців, були чимось нереальним і бажаним водночас. Хтось мріяв потрапити до Голлівуду і побачити улюблених акторів чи, навіть, стати ним, а хтось – стати новим Рокфеллером. Але за каденції діючого президента США Дональда Трампа «ступити на американську землю» стало суттєво важче. І це пов’язано з багатьма причинами.

І ось у черговий раз Адміністрація Президента США оприлюднила розпорядження, яке посилить правила видачі віз на тимчасове або постійне проживання в США іноземним громадянам.

Таке нововведення запропонував Стівен Міллер – помічник президента США Дональда Трампа по боротьбі з імміграцією. Документ набуде чинності 15 жовтня цього року.

Згідно з розпорядженням, заяви на тимчасові або постійні візи будуть відхилені, якщо іммігрант має низький дохід або отримує допомогу з боку держави – соціальну допомогу, талони на харчування, державне житло або безкоштовну медичну страховку за програмою Medicaid.

Негативною характеристикою стане також недостатній рівень володіння англійською мовою, який не дозволить «вийти на ринок праці».

Тим, хто не відповідає критеріям, буде відмовлено у в’їзді, а іммігрантам, які вже проживають в країні і які не зможуть довести свою фінансову самостійність, не вдасться продовжити перебування.

Відзначається також, що через це для деяких категорій іммігрантів значно ускладниться процес отримання легального статусу в США. Цей принцип випливає із закону про імміграцію від 1882 року, який дозволяє американському уряду відмовляти у видачі візи будь-якій особі, яка перебуває на повному державному утриманні.

Зокрема, під неї потраплять усі іммігранти, які отримували соціальні виплати більш ніж 12 місяців за останні 36 місяців.

За словами в. о. директора Служби громадянства та імміграції США (USCIS) Кена Кучинеллі, «закон вимагає від іноземних громадян покладатися на свої власні можливості, кошти своїх сімей і допомогу приватних організацій».

Він також заявив, що завдяки такому рішенню ці категорії іноземних громадян «не будуть тягарем для суспільства» і «зможуть стати на ноги самостійно, як іммігранти в попередні роки». За словами чиновника, це позитивно позначиться на інтересах платників податків.

Правило не зачепить вже подані заяви на грін-карту, а також не вплине на програми надання статусу біженця.

У Національному імміграційному юридичному центрі вже заявили, що оскаржать нове правило в суді, адже воно обмежує ті принципи, на яких і були побудовані Сполучені Штати Америки.

Нагадаємо, що в лютому 2018 року президент США Дональд Трамп створив Центр із відбору іммігрантів. Американський лідер неодноразово заявляв, що США необхідний більш ретельний відбір іммігрантів, щоб захиститися від тероризму та організованої злочинності.

Юрій КОПИНЕЦЬ

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події