Студенти Закарпатської області запрошуються до участі у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно» Найрозумніші отримають гранти на навчання
17:48 31.072019

Студенти Закарпатської області запрошуються до участі у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно» Найрозумніші отримають гранти на навчання

Життя 86

У рамках соціального проекті від холдингу «Open Media Group» проводиться всеукраїнський конкурс для студентів «Розумним Бути Модно». Здобувачам вищої освіти Закарпаття та всієї України пропонується написати та надіслати до 30 вересня 2019 року есе на тематику:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Переможці отримують можливість оплатити рік, півріччя або семестр навчання. Студенти, які навчаються на державному замовленні, у разі перемоги отримають річне, піврічне або тримісячне стипендіальне забезпечення. Визначатиме переможців незалежне журі, до складу якого запрошені професори та спеціалісти Вищих навчальних закладів.

Учасниками конкурсу мають можливість стати студенти та абітурієнти державних закладів вищої освіти, які офіційно приймають участь. Це можуть бути представники будь яких спеціальностей, незалежно від курсу та форми навчання. З повним переліком ЗВО та правилами написання робіт можливо ознайомитися за посиланням.

Конкурс проводитися компанією та медіа ресурсами:
• likar.info – Інформаційний портал про здоров’я та медицину;
• e-kvytok.kiev.ua – Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
• uaua.info – Інформаційний портал для батьків про дітей;
• nadra.com.ua – Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.
Шановні студенти, прославляйте свій край, спробуйте свої сили та доведіть своїм прикладом, що сьогодні Розумним Бути Модно!

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне