132361
14:54 4.072022

У Рахові вручили випускникам свідоцтва про закінчення школи

Життя 1756

У Рахівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 1 липня вручили свідоцтва випускникам – 2022.

Війна внесла свої корективи у світле і затишне свято, роз’єднала юних випускників. Прикро, що не було зворушливого вальсу, святкових виступів та промов, що не всі учні були присутніми, а батьки не змогли підтримати їх у такий важливий момент.

Щасливі, піднесені й водночас схвильовані та дещо засмучені – так у Рахівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 відбулось вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 11-х класів. Цьогоріч їх 59. 57 учнів 9-х класів на підставі свідоцтв про здобуття базової середньої освіти були переведені до 10-х класів. Учні завітали до рідної школи, де на них чекали теплі слова побажань і підтримки від класних керівників: Віницької Марини Василівни (9-А), Бадзилюк Світлани Степанівни (9-Б), Дерди Людмили Іллівни (11-А) і Климпотюк Наталії Андріївни (11-Б).

Церемонію вручення й нагородження провели директор закладу Никоряк Надія Іванівна та заступник директора з навчально-виховної роботи Камошенкова Юлія Валентинівна.

За результат міцних знань та наполегливої праці учениця 11-А класу Ілюк Ольга нагороджена золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні», а 29 учнів удостоєні Похвальних грамот «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів». Батьки випускників від дирекції закладу отримали подяки за належне виховання дітей та активну участь у шкільному житті.

– Дорогі випускники, ви – надія і майбутнє України. Нехай вам щастить у житті. Залишились позаду шкільні роки, настало справжнє життя, з багатьма перешкодами і труднощами. І тільки цілеспрямованість, завзятість, працьовитість допоможуть вам знайти себе в житті, стати тим, ким мріяли, – прокоментувала подію Надія Іванівна.

– Дякуємо за вашу турботу, розуміння, батьківське тепло й підтримку, – відповіли випускники. Ми будемо сумувати за вами та за школою.

Олена БОДНАР

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне