129465
13:55 13.052022

Олімпійський комітет Угорщини доставив на Закарпаття черговий вантаж спортивного одягу

Життя 1295

11 травня ввечері з Угорщини до Ужгорода прибув черговий вантаж гуманітарної допомоги. Спортивний одяг доставили в офіс Закарпатського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Олімпійський комітет Угорщини після початку війни виступив із ініціативою допомогти українській стороні. Голови олімпійських комітетів двох країн, чемпіони міжнародних ігор у Сеулі Жолт Дюлай та Сергій Бубка провели кілька переговорів про можливу співпрацю. Протягом останнього місяця до ужгородського спорткомплексу «Юність» доправили вже кілька гуманітарних вантажів. Цього разу привезли спортивний одяг і взуття японського, турецького й південнокорейського виробництва, засоби гігієни та канцелярські вироби, які допоможуть у подальшій підготовці українських спортсменів. Збирає допомогу та організовує її доставку Олімпійський комітет Угорщини, логістичні, складські та транспортні завдання виконуються у співпраці з Waberer’s та Мальтійською службою допомоги.

Вантаж, доставлений у середу, містив допомогу від Олімпійського комітету Туреччини, японського телевізійника Іші Томохіро та південно-корейської компанії LS Networks. В Ужгороді гуманітарну допомогу голові Закарпатського обласного відділення НОК України Івану Риляку передав Бейла Дьор, генеральний секретар Олімпійської академії Угорщини.

Під час передачі в ужгородському спорткомплексі «Юність» Бейла Дьор повідомив, що за результатами переговорів між очільниками олімпійських комітетів зібрали ще одну партію гуманітарної допомоги, яку зараз і доставили.

– Партія гуманітарного вантажу складається з приватних пожертвувань з Південної Кореї та Японії, а також спортивного інвентарю, наданого Олімпійським комітетом Туреччини. Вдалося зібрати цілий каміон, який уже з нетерпінням чекали в Ужгороді. Ми доволі довго узгоджували дату доставки, зручну для всіх сторін. Сподіваємося, що війна якомога скоріше закінчиться і наші гарні стосунки продовжуватимуться у мирний час.

Іван Риляк подякував за доставлену допомогу.

– Це все в першу чергу для дітей. У спортивному комплексі, де зараз діє пункт розміщення вимушених переселенців, наразі живуть 320 осіб, багато дітей. Ми дуже раді, що отримали цей вантаж з Угорщини, не часто нам так допомагають. Доставляють здебільшого продукти харчування, а передача спортивного одягу та взуття, які також підходять для дітей, незвична. Ми дуже дякуємо Угорщині за цей прекрасний подарунок і раді, що маємо таких друзів. Будемо молитися, щоб ця війна завершилась якнайшвидше, щоб усе було добре і ми могли продовжувати співпрацю в мирний час.

Завдяки зразковому об’єднанню зусиль спортивної спільноти Угорщини допомога надається й українським біженцям у країні. Останнім часом об’єдналися 9 організацій спортивної галузі й запропонували 10 мільйонів форинтів на підтримку вимушених переселенців, які прибули до Угорщини через російсько-українську війну.

Вікторія Рего/Rehó Viktória/Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині сталася пожежа в житловому будинку
16:27
У межах програми «Прихисток» 3600 закарпатців отримали компенсацію за комунальні послуги. ВІДЕО
16:09
Закарпатгаз повідомляє про зміни у законодавстві стосовно замовленої потужності
15:48
На Мукачівщині у колодязі виявили тіло людини
15:26
В Ужгороді відбувся всеукраїнський науковий семінар «Наукова молодь ̶ потенціал відновлення України»
15:01
Читачам Закарпатської обласної дитячої бібліотеки нагадали правила дорожнього руху
14:41
В Ужгороді загорівся автомобіль «ЗАЗ-1102»
14:24
З 1 червня на Закарпатті діятиме заборона на вилов раків
14:15
Бактеріальний опік плодових: у Держпродспоживслужбі Закарпаття розповіли про способи поширення та методи боротьби
14:06
На Закарпатті судитимуть організовану групу за розповсюдження заборонених психотропів по Україні
13:53
Всі новини
Головне