115519
17:37 29.062021

На Закарпатті замінили 13 газорегуляторних пунктів, ще 23 — найближчим часом

Життя 2326

На Закарпатті оновлюють газорозподільне обладнання. Минулого тижня на Мукачівщині встановили 3 нових ШГРП, або ж газорегуляторних пунктів. Перед цим —2 на Ужгородщині. Від них залежить стабільна подача газу споживачам та безпечна робота газових приладів. Перед тим, як потрапити у домівки закарпатців, рівень тиску газу у мережі має бути встановлений на необхідному для роботи побутових приладів. Виконує цю роботу саме це спеціальне обладнання.

«Близько 60% ШГРП, які зараз експлуатуються нашим підприємством, вже вичерпали свій термін експлуатації. Тому зараз проводиться робота із заміни старих, зношених шкафних на сучасні. Нові ШГРП виготовлені на спеціальних заводах «RGC Production», де застосовуються нові технології, використовується якісне газорегулююче обладнання і запірна арматура іноземних виробників», — розповів в.о. начальника відділу інвестицій АТ «Закарпатгаз» Микола Івасій.

Нове обладнання відповідає всім європейським вимогам та забезпечує стабільне, безперебійне газопостачання споживачам. Роботи з оновлення ШГРП проведено в рамках інвестиційної програми – Плану розвитку підприємства. За словами закарпатських газовиків, дані роботи проводяться за рахунок коштів, які люди сплачують за послугу розподілу газу.

Цього року у кількох районах області уже замінено 13 газорегуляторних пунктів, 23 нові ШГРП встановлять найближчим часом.

Про це інформує пресслужба АТ «Закарпатгаз».

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне