114573
13:28 9.062021

У територіальних громадах Закарпаття створюють місцеві осередки Молодіжної організації ТУКЗ-КМКС

Життя 3164

У більшості населених пунктів, де переважна кількість жителів є угорцями, функціонують місцеві осередки Молодіжної організації Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС).

Реформа децентралізації та еміграція молоді з області призвели до змін в осередках: стало чіткіше видно, де в краї молодь менш активна. Керівництво Молодіжної організації ТУКЗ-КМКС вирішило, що після створення територіальних громад місцеві осередки теж потрібно відповідно переформатувати. Звичайно, це не означає, що ті, які діяли до цього часу, ліквідують, вони будуть дещо змінені, щоб полегшити співпрацю та сприяти більш ефективній роботі.

Першу ініціативу реалізували в Пийтерфолвівській ОТГ. Там молоді люди об’єднали зусилля і провели в селі Неветленфолу турнір із футболу. Того ж дня відбулися й установчі збори осередку Молодіжної організації ТУКЗ-КМКС територіальної громади. До цього заходу долучилися голова Молодіжної організації ТУКЗ-КМКС Іштван Добша, його заступник Альберт Кардош, голова Берегівської райради Карло Резеш та голова Пийтерфолвівської ОТГ Йосип Оросі. Під час засідання обрали й голову осередку. Ним став Йожеф Бочкор-молодший.

«Я дуже радий, що є попит на проведення таких заходів, як нинішній футбольний турнір», – сказав Іштван Добша. А відтак зауважив, що місцева молодь уже довела свою активність і спроможність, тож, сподівається, у подальшому на Закарпатті для неї буде проводитися чимало цікавих та змістовних заходів.

Новообраний голова місцевого осередку Молодіжної організації ТУКЗ-КМКС Пийтерфолвівської ОТГ Йожеф Бочкор повідомив, що в населених пунктах територіальної громади чимало активних молодих людей, і висловив сподівання, що так буде і в подальшому. «Ми докладатимемо максимум зусиль, щоб прикрасити будні місцевої молоді змістовним дозвіллям», – наголосив він.

SD/Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне