114150
09:37 2.062021

В Іршаві пройшов фестиваль до Міжнародного дня захисту дітей

Життя 4577

У центрі міста Іршава відбувся восьмий дитячий фестиваль з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Розпочалося свято на площі Іршавського МЦПО, потім розважальна програма перенеслася до міського парку, де старші групи ЗДО м. Іршави взяли участь у веселих стартах. Зі сцени присутніх радували своїми виступами юні таланти нашого міста та запрошені гості. Чудовий настрій дітям та їх батькам створювали виступи дитячих мистецьких колективів, які подарували глядачам своє мистецтво та любов.

Також всі бажаючі мали змогу відвідати історико-краєзнавчий музей в МЦПО та Мотузковий парк. Паралельно з веселими стартами, у міському парку проходили змагання з фігурного катання велосипедистів, яке провів туристсько-краєзнавчий відділ центру МЦПО.

Опісля, дійство продовжилося на центральній площі міста: діти із різних навчальних закладів прийшли позмагатись у різноманітних конкурсах, ознайомитись із роботою поліцейських, рятувальників, медиків, служби у справах дітей, відділу «Іршавського бюро правової допомоги» та Іршавського відділу міграційної служби. Кожний мав можливість вибрати за бажанням конкурс чи взяти участь у грі, а також дізнатись багато корисної інформації щодо своїх прав, гарантій та обов’язків.

Усі учасники дійства отримали в подарунок морозиво та можливість безкоштовно розважитись на розміщених у міському парку атракціонах, а від поліцейських – спеціально розроблені значки та повітряні кульки. Організаторами є Іршавська міська рада спільно з міським центром позашкільної освіти, передає Іршавська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне