https://rx.ua
109583
13:14 21.012021

На ЗНО – з ID-паспортом

Життя 541

1 лютого стартує реєстрація на ЗНО. Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання обов’язковою є наявність паспорта громадянина України ( ID-картки).

Нагадуємо, що громадянський паспорт є обов’язковим документом з 14 – річного віку. Для отримання ID-картки потрібно після досягнення молодою людиною відповідного віку звернутися до територіального підрозділу міграційної служби. На період карантинних обмежень це можна зробити і за місцем фактичного проживання за умови наявності необхідних документів. Для оформлення електронного паспорта потрібні: свідоцтво про народження, громадянські паспорти батьків, довідка № 13 про реєстрацію місця проживання, ідентифікаційний код (за наявності). Якщо молода людина ще не отримувала ідентифікаційний код, то вона може скористатися міграційною комплексною послугою ID-14. Процедура передбачає оформлення паспорта з одночасним присвоєнням реєстраційного номера облікової картки платника податків. Послуга для юних заявників є безкоштовною.
У 2020 році на Закарпатті було оформлено майже 42 тисячі паспортів громадянина України у формі ID –картки, половина з них – неповнолітнім.

Ольга Поштак,
головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ
ГУДМС України в Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне