https://rx.ua
104601
12:58 7.082020

ТУКЗ-КМКС передало засоби захисту садочкам Берегівщини. ФОТО

Життя 1474

Товариство угорської культури Закарпаття передало засоби захисту дошкільним навчальним закладам сіл Бене, Четово, Мужієво, Оросі та Геча. У рамках благодійної акції ТУКЗ-КМКС надає садочкам засоби, необхідні для відкриття після карантину.

Як зазначив секретар з питань культури ТУКЗ-КМКС Ласло Молнар, організація ініціювала благодійну акцію зі збору пожертв на закупівлю засобів захисту ще на початку епідемії та запровадження карантину. «Закуплені на зібрані кошти засоби захисту в першу чергу передали медичним закладам області, де приймали хворих на COVID-19. Допомогу отримали і станції швидкої допомоги, будинки для літніх людей, дитячі будинки, амбулаторії. Нині постала необхідність допомогти дитячим садочкам засобами захисту для відкриття після карантину. Тож благодійна акція ТУКЗ-КМКС триває в цьому напрямі», – зазначив Ласло Молнар.

Пакет засобів захисту містить 300 медичних масок, 600 рукавичок, дезінфектори, а також термометр.

Завідувачка дошкільного навчального закладу с. Бене розповіла, що надана допомога вкрай необхідна. Від районного управління освіти садок отримав термометр та засоби дезінфекції. Батьки 40 дітей, котрі відвідують заклад, із нетерпінням очікують на відкриття садочка після тривалого карантину.

У селі Оросі засоби захисту отримала директор ДНЗ Едіна Бадо. Тут дошкільний навчальний заклад відвідує 17 дітей. У селі Четово засоби передали Каталін Алексей, керівнику дитячого садочка, у якому виховують 25 малят.

У с. Мужієво ДНЗ відвідує 32 дітей. Як зазначає його директор Віра Патакі, отримані засоби захисту вкрай важливі для роботи. У селі наразі з нетерпінням очікують і на відкриття нового дошкільного навчального закладу, збудованого завдяки Програмі розвитку дитячих садочків країн Карпатського регіону в співпраці з ТУКЗ-КМКС.

Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне