![164063](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/447770579-886105513547790-1297630397680722987-n.jpg)
Талановита мукачівка Єлізавета Химинець виборола перші місця у двох конкурсах
Учениця народного відділу Мукачівської школи мистецтв ім. С. Мартона, Єлизавета Химинець (гітара), клас викладачки Марини Будай, здобула високі нагороди відразу у двох конкурсах.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/447770579-886105513547790-1297630397680722987-n.jpg)
Єлізавета отримала диплом Лауреата 1 премії на Всеукраїнському конкурсі мистецтв “Мамина вишня” у Києві, виступаючи в категорії народні інструменти-гітара (3 вікова категорія). Також вона здобула диплом Лауреата 1 премії на Міжнародному конкурсі мистецтв “Сяючий світ талантів” у середній 2 віковій категорії.
Викладачка Марина Будай також була відзначена подяками від організаторів конкурсів за високу професійну майстерність, духовне збагачення підростаючого покоління та вагомий внесок у розвиток культурно-естетичного виховання дітей і молоді.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися