163383
11:50 28.052024

В Ужгороді відкрили центр рекрутингу Національної гвардії України

Життя 2332

28 травня, в обласному центрі Закарпаття, відкрили центр рекрутингу Національної гвардії України. Знаходиться він за адресою Православна набережна, 20.  У центрі можуть запропонувати чимало вакансій від НГУ.

«Ми представляємо закарпатський підрозділ Національної гвардії України. Наші військовослужбовці займаються охороною і обороною важливих державних об’єктів, консульських і дипломатичних установ, охороною громадського порядку на вулицях міст, наші підрозділи охороняють підсудних і проводять екстрадицію. Окремі фахівці залучаються до виконання інших бойових задач. Деякі підрозділи залучаються до спільних спецоперацій з іншими силовими відомствами на території Закарпатської області», – розповів заступник командира підрозділу НГУ у Закарпатській області майор Сергій Суханов.

Національна гвардія України пропонує різні вакансії. Тож у рекрутинговому центрі можна дізнатися про це детальніше, поговорити з представниками НГУ і вибрати собі відповідну посаду. Особливу увагу приділяють молоді. Саме тут можна дізнатися про вищі навчальні заклади Національної гвардії України.

«Рекрутам, які прийдуть до нас у підрозділ ми гарантуємо гідні умови проходження служби, навчання і можливості професійного і кар’єрного зростання. Посади, на які ми готові взяти на службу людей різні: починаючи від солдатських до офіцерських. Що стосується грошового забезпечення, то ми гарантуємо своєчасне надходження всіх виплат», – зазначив начальник відділення кадрової роботи підрозділу НГУ у Закарпатській області майор Олег Білецький.

Тим громадянам, які хочуть вступити в лави закарпатського підрозділу Національної гвардії України, пропонують два види проходження служби: за мобілізацією та за контрактом. Кандидати отримають направлення на військово-лікарську комісію та після усіх перевірок і співбесід будуть зачислені до складу підрозділу. Після цього вони пройдуть обов’язковий курс військової підготовки в навчальному центрі і повернуться в підрозділ для виконання завдань за призначенням.

Нагадаємо, що нещодавно в Ужгороді на площі Поштовій, 3 (ЦНАП) також відкрився перший Центр рекрутингу української армії.

З понеділка по четвер з 9:00 до 16:00, та у п’ятницю – до 13:00, кожен охочий зможе дізнатися про можливості служби в армії та інших силових структурах країни.

Христина БІКЛЯН

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах