156938
14:40 20.122023

Реформатська служба допомоги Угорщини надала масштабну підтримку соціальним кухням Закарпатської реформатської церкви

Життя 1804

Реформатська служба допомоги Угорщини надала для підтримки соціальних кухонь Закарпатської реформатської церкви продукти харчування на суму 30 мільйонів форинтів. На церемонії передачі, що відбулась у стінах адміністративної будівлі Закарпатської реформатської церкви, були присутні пастори 24 громад, на базі яких функціонують соціальні кухні.

«Благодійна служба роками тісно співпрацює із Закарпатською реформатською церквою. Ми обговорили, що потрібно, і в цей передріздвяний період вирішили допомогти людям похилого віку, які залишаються в краї. У 24 церковних громадах у складних умовах працюють благодійні кухні, тож важливо підтримати їх. Ми розпочали в Угорщині благодійну програму, до якої долучилися також Трансильванія та кілька інших закордонних громад. Тож зможемо доставити для соціальних кухонь Закарпатської реформатської церкви 50 тонн продуктів харчування», – повідомив журналістам голова опікунської ради Реформатської служби допомоги Карой Цібере.

З моменту свого заснування Реформатська служба допомоги Угорщини була однією з перших серед тих, хто підтримував угорські реформатські громади Закарпаття, а відколи почалася війна в Україні, ця благодійна організація доправила місцевим жителям майже 955 тонн продуктів харчування. З нагоди нинішньої передачі пастори 24 церков в урочистій обстановці підписали з нею договори про підтримку. Тож протягом наступних 10 місяців на соціальних кухнях буде можливість приготувати близько 192 тисяч гарячих обідів для самотніх літніх осіб та родин, які перебувають у скруті.

«У нашому краї живе дуже багато людей, які потребують допомоги. У першу чергу це особи похилого віку. Благодійні кухні, які функціонують у 24 громадах Закарпатської реформатської церкви, готують гарячі обіди для понад тисячі людей. Надані Реформатською службою допомоги Угорщини 50 тонн продуктів харчування – це величезна підтримка для нас, адже вона дасть можливість нашим кухням працювати впродовж наступних 10 місяців».

Після підписання договорів делегація Реформатської служби допомоги Угорщини відвідала берегівську соціальну кухню, яка двічі на тиждень доставляє гарячі обіди для більш ніж 50 малозабезпечених містян. Затим благодійники навідалися в дитячий садок села Гать, де роздали малечі подарунки.

(EV/Kárpátalja hetilap)

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
В Ужгороді попрощалися із Володимиром Бирою
09:15
Музика, що відкриває серця: як дебреценський ансамбль SONUS подарував Берегову світло Адвенту
08:30
У Мукачеві близько 90 водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за 10 днів на платних паркувальних майданчиках
16:21
Берегівська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
16:01
339 учасників бойових дій отримали послуги Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року
15:44
У Берегові з лекцією виступили угорські олімпійські чемпіони
15:27
Студія вишивки «Косиця» відзначила перше десятиріччя
15:11
Всі новини
Головне