164259
16:29 14.062024

Підтримка сімей воїнів та ВПО, стипендії спортсменам, ремонт та придбання обладнання у медичних закладах області – заходи за рахунок отриманих додаткових фінансових ресурсів

Життя 764

Напередодні засідання 15-ї сесії Закарпатської обласної ради, постійна комісія з питань бюджету під головуванням Наталії Штефуци, розглянула питання щодо внесення змін до обласного бюджету на 2024 рік, зумовлених наявністю додаткового фінансового ресурсу.

Детальну інформацію про зміни в основному фінансовому документі області, які пропонуються та враховані у відповідному проєкті розпорядження ОВА, надав директор департаменту фінансів ОВА Петро Лазар.

Серед напрямків спрямування коштів: фінансування Програм – соціальної підтримки та реабілітації ветеранів війни, військовослужбовців, членів їх сімей на 2023-2024 рр.; «Турбота»; підтримки внутрішньо переселених осіб у Закарпатській області на 2023-2025 рр. На ці цілі планується виділити понад 9 мільйонів гривень.

У межах Програми розвитку малого та середнього підприємництва, у тому числі підприємців-ветеранів, учасників бойових дій та членів їх сімей у Закарпатській області на 2021-2024 рр., заплановано новий напрямок видатків – компенсацію підприємцям відсоткових ставок за користування кредитами у межах Державної програми «Доступні кредити» 5-7-9 відсотків. Загалом на ці заходи передбачено 5 мільйонів гривень.

☝️Також із обласного бюджету заплановано профінансувати: виплату стипендій талановитим та перспективним спортсменам області; капітальний ремонт приміщень Обласної дитячої лікарні, придбання офтальмологічного обладнання для Обласної клінічної лікарні ім. А. Новака, доплату за статус «академічний» окремим колективам закладів культури області.

Крім того, передбачається виділення коштів на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Члени комісії обговорили та підтримали зміни до обласного бюджету та запропонували врахувати їх у відповідному проєкті рішення сесії обласної ради.

Участь у засіданні узяли члени профільної комісії: Василь Юрик, Олександр Ледида, Володимир Паульо, Михайло Рівіс, Степан Черничко.

Про це інформує Закарпатська обласна рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах