164254
15:55 14.062024

Виявлено несанкціоноване сміттєзвалище на території Королівської селищної ради

Життя 875

У ході проведення обстеження зазначеної у зверненні території Королівської селищної ради державними інспекторами з охорони навколишнього середовища підтверджено наявність несанкціонованого сміттєзвалища в с. Веряця вздовж цвинтаря.

Зважаючи на те, що ліквідувати сміттєзвалище має орган місцевого самоврядування, Інспекція скерувала лист з вимогою вжити заходів реагування та привести територію у належний санітарно-епідеміологічний стан, а також в подальшому вживати заходів щодо попередження утворення стихійних сміттєзвалищ шляхом проведення просвітницької роботи та посилення контролю додержання вимог природоохоронного законодавства.

На сьогоднішній день дане несанкціоноване сміттєзвалище в с. Веряця вздовж цвинтаря на території Королівської селищної ради ліквідовано.

Закликаємо всіх мешканців бути відповідальними та дотримуватися правил сортування та видалення відходів, бути небайдужими та інформувати Державну екологічну інспекцію у Закарпатській області про виявлені факти порушень, використовуючи мобільний додаток “ЕкоЗагроза” та за телефоном (0312) 61-43-30.

Про це інформує Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах