164070
13:54 10.062024

На Берегівщині народилася двійня у «швидкій»

Життя 476

Сьогодні зранку, о пів на шосту, бригада № 804 отримала виклик в селище Батьово Берегівського району Закарпатської області: «27-річна жінка, сьомі пологи. Ризик стрімкого перебігу». За кілька хвилин – медики на місці. Породіллю довелось нести до машини – жінка не спроможна була вже йти, перейми відбувалися щохвилини.

«Під час розмови з нею, з’ясувалося, що чекають двійню – розповідає фельдшер Іштван Лажон. Розумію, що доведеться приймати пологи в авто, оскільки до лікарні 35 км і можемо не встигнути. Так і сталося… На дорозі між селами Ботрадь та Шом зупинили авто і разом з водієм Федором Шімоном приймаємо пологи. Дитинка йшла ніжками вперед, але все відбулось без ускладнень – народилась здорова дівчинка».

Провівши всі належні маніпуляції медичне авто рушило далі в дорогу. Але вже через 10 хвилин на в’їзді у с. Бигань автомобіль потрібно зупиняти вдруге – народжується ще одна дівчинка.

«Обидві новонароджені дівчинки і мама почувають себе добре, хоча пологи були стрімкими і малятка мали ніжне передлежання (йшли родовими шляхами ніжками вперед). В моїй практиці це перша двійня у «швидкій», хоча за останні пару років вже прийняв троє пологів».

Зараз мама з двома здоровими малятками знаходяться у Берегівській лікарні ім. Б. Ліннера під наглядом лікарів. Всі троє почуваються добре і сподіваються на швидке відновлення породіллі після таких стрімких та незвичайних пологів.

Сьогоднішня подія свідчить про професіоналізм наших медичних працівників фельдшера Іштвана Лажона та водія Федіра Шімона, які незважаючи на всі труднощі, в екстремальних умовах, забезпечили успішне проведення пологів для матері і її новонароджених дівчаток..

Дякуємо всім фахівцям Закарпатської екстренки, які готові діяти ефективно в будь-якій ситуації, забезпечуючи здоров’я і безпеку пацієнтів.

Про це повідомляє 103 Закарпаття.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах