162881
14:54 16.052024

У Великоберезькому будинку-музеї відновлювали народні традиції до свята Трійці

Життя 646

14 травня у будинку-музеї села Великі Береги, що на Берегівщині, відбувся захід, присвячений відновленню народних традицій, приурочений до Дня Святої Трійці. До заняття цього разу долучилися школярі з Берегова та вихованці Дитячої школи мистецтв і творчості угорського народу «Туліпан Танода».

На відкритті присутніх привітала координаторка будинку-музею Адель Ґал. Вона зокрема зазначила, що цим заняттям заклад традиційно закриває весняний сезон. «Сьогоднішнє заняття буде побудоване на релігійних традиціях Дня Святої Трійці, біблійна історія й ігри та майстер-класи з рукоділля також будуть побудовані на цьому аспекті», – повідомила Адель Ґал.

Консулка Угорщини в Берегові Андрея Фюлеп подякувала організаторам занять та всім учасникам за збереження та передавання угорської культури і традицій.

Після вітальних промов пастор Берегівської реформатської громади Ласло Товт закликав дітей розглядати День Святої Трійці як «незвичайне діяння Бога, яке не має аналогів у світовій історії, оскільки це унікальна подія поряд із Різдвом та воскресінням Христа; у День Святої Трійці Всевишній проявляє свою любов до людей і благодать». У наш час надзвичайно важливо помічати такі вчинки Бога, якими Він проявляє свою силу, додав пастор. Діти уважно прослухали історію Дня Святої Трійці, описану в Біблії, а потім разом заспівали християнську пісню.

Атмосферу заходу прикрасив виступ вихованців берегівської Дитячої школи мистецтв і творчості угорського народу «Туліпан Танода». Вони представили в’язанку народних танців, а також народні ігри.

В рамках майстер-класу школярі виготовляли тематичні прикраси на двері з креп-паперу із білим голубом посередині.

На завершення організатори пригостили дітей тістечком із яблуками, сиром і смачним напоєм із бузини.

lexi/Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах