![162467](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/080520241715156591-1536x1024.jpeg)
Клубу пенсіонерів Чопського осередку ТУКЗ-КМКС виповнилося 10 років
5 травня Клуб пенсіонерів Чопського осередку Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС) відзначив своє 10-річчя.
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/dsc-9148-4k-2048x1365.jpg)
Присутніх на святкуванні, які відбулися у стінах залу для заходів Ужгородського районного осередку ТУКЗ-КМКС, першою привітала очільниця чопського Клубу пенсіонерів Ілона Белович. Вона зокрема пригадала визначні події у житті клубу, зазначивши: «Ми вдячні Богу, що у нас є така сильна і надійна громада, що маємо чудовий зал для проведення заходів, який став для нас другою домівкою, і що користуємося підтримкою Угорщини». Пані Ілона висловила вдячність гостям із Угорщини, міста Бічке, які долучилися до святкування, кожному, хто приєднався до організації та проведення цієї урочистої події, а також голові Чопського осредеку ТУКЗ-КМКС Лівії Балог, котра колись виступила з ініціативою відродження Клубу пенсіонерів у місті. «Пенсійний вік – вінець життя, адже стає зрозуміло, що ми накопичили протягом життя: повагу, любов, сім’ю. Ми любимо свій вік, ми любимо одне одного, і ми дуже раді, що на таких заходах можемо підбадьорювати та підтримувати один одного, спілкуватися», – зазначила пані Ілона.
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/dsc-9141-4k-2048x1365.jpg)
«Ваша думка важлива і ми завжди на неї розраховуємо, бо з досвіду прожитих років вони можуть розставити речі на свої місця, знають, що добре, що можна передати, а що погано, чого наступне покоління має уникати», – зазначив у вітальній промові консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Ференц Пап, котрий порівняв старість зі зрілим деревом, яке «сильне, має стійкість, чимало бачило, як і літня людина, і як дерево тримає листя, так літні люди тримають родину, дітей, онуків, родичів». Дипломат висловив особливу подяку за те, що присутні виховали своїх дітей справжніми угорцями, а з нагоди Дня матері побажав усім матерям і бабусям щасливих, радісних і довгих років життя.
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/dsc-9152-4k-2048x1365.jpg)
Відтак до присутніх звернулася голова Ужгородського районного та Чопського міського осередку ТУКЗ-КМКС Лівія Балог. З нагоди ювілейної дати вона зокрема пригадала, якими були обставини створення Клубу пенсіонерів: «У цьому маленькому містечку живе напрочуд багато активних пенсіонерів, тож десять років тому Катерина Молнар взяла на себе їх організацію та керівництво, від якої згодом естафету перейняла Ілона Белович – ми дуже вдячні їм за це. На сьогодні клуб став найсильнішою ланкою нашого місцевого осередку, організація є найбільшим і найактивнішим осередком у районі, чим ми дуже пишаємося! – підкреслила Лівія Балог, додавши: Дякуємо за наполегливу витримку та зразкову енергію! Бажаємо ще довгих, активних і мирних пенсійних років!»
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/dsc-9159-4k-2048x1365.jpg)
Після привітання Лівія Балог із нагоди ювілейної дати вручила пам’ятні грамоти п’яти членам клубу за їхню різнобічну діяльність, яка збагачує та забарвлює життя пенсіонерів, а присутнім матерям та бабусям – квіти з нагоди Дня матері.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/dsc-9169-4k-2048x1365-1-1024x683.jpg)
Від імені делегації, яка прибула з угорського міста Бічке, присутніх привітала Ніколетта Неймет. Вона зокрема зазначила, що для них приїзд у Чоп – завжди позитивне враження. Відтак членкиня Клубу пенсіонерів міста Бічке «Дружба» привітала членів чопського клубу віршем Єне Джида «Я запрошую тебе жити».
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/dsc-9243-4k-2048x1365-1-1024x683.jpg)
Пастор Чопської реформатської церкви Давід Бакша привітав присутніх, зачитавши уривки зі Святого письма, попросивши у молитві Божого благословіння на присутніх.
Після вітальних промов із низкою пісень виступив хор чопського Клубу пенсіонерів.
Сюрпризом став виступ ансамблю народного танцю «Кекень», котрий виконав в’язанку народних пісень і танців.
Захід продовжився спільним обідом та приємним спілкуванням. Присутні також переглянули відео про заходи Клубу пенсіонерів, які були проведені протягом минулих років.
(CsA/Kárpátalja hetilap)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися