![161730](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/437477080-411831248151562-2600362837678763061-n.jpg)
На Рахівщині провели повчальні лекції для школярів місцевих шкіл
Інспектор ювенальної превенції Рахівського районного відділу поліції спільно з поліцейським офіцером громади провели виховні лекції у Кобилецько-Полянському та Водицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/437477080-411831248151562-2600362837678763061-n-1024x768.jpg)
Під час зустрічей працівники поліції винесли на обговорення теми шкідливих звичок, безпеки в Інтернеті, а також учнівської дисципліни в навчальних закладах.
Правоохоронці розповіли школярам про їх права і обов’язки, а також дотримання взаємоповаги до учительського та учнівського колективу й недопущення будь-яких проявів зневажливого ставлення.
Щоб заняття проходили цікавіше для юних слухачів, поліцейські продемонстрували їм тематичні відеоролики на тематику неприпустимості шкідливих звичок, що можуть негативно вплинути на стан здоров`я дітей, а також безпеки в Інтернеті.
Про це повідомляє Рахівський районний відділ поліції.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися