159852
17:11 9.032024

В Ужгороді відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Григоровичу

Життя 2144

В обласному центрі Закарпаття відзначають 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка. З цієї нагоди відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника генію та пророку українського народу на площі Народній.

Розпочали захід зі вшанування хвилиною мовчання памʼяті Героїв та Героїнь, які поклали життя за свободу та незалежність нашої держави.

Церемонію до ювілею Кобзаря виступом супроводив Заслужений академічний Закарпатський народний хор. Колектив виконав Державний гімн України, композиції «Реве та стогне Дніпр широкий», «Заповіт» та «Молитву за Україну».

У заході взяли участь керівництво краю, міста, дипломати, представники правоохоронних структур та громадськість.

Звукове оформлення дійства забезпечив Закарпатський академічний обласний театр ляльок.

Про це інформує Департамент культури Закарпатської ОВА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Стало відомо про загибель на Донеччині мешканця Виноградова
09:45
На Закарпатті зупинили зухвалу спробу завезти в Україну «благодійні сигарети» на 3,5 млн грн
09:22
В Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області – новий керівник
09:00
У Берегові встановили тримовні таблички Закарпатського угорського університету ім. Ференца Ракоці ІІ
08:45
У день місцевого самоврядування депутати Закарпатської обласної ради прийняли низку рішень
08:30
Замах на умисне вбивство у Виноградові: поліція затримала нападника з ножем
17:26
У центрі Ужгорода сталася пожежа: загинула жінка
16:52
У Хустській громаді оголосили онлайн-конкурс різдвяного мистецтва «Різдвяна мелодія незламності – 2025»
16:36
У Виноградові вручено державні нагороди (посмертно) сім’ям загиблих Захисників
16:14
У Будапешті відкрили благодійну виставку закарпатських митців
15:55
Всі новини