151647
08:45 31.082023

Як в Ужгороді відбуватиметься навчання в школах

Життя 1974

2023/2024 навчальний рік в Ужгороді розпочнуть 17 188 учнів, із них 16 723 – у закладах комунальної власності міста, 465 – у закладах приватної власності, із числа ВПО – 1 107.

Щодо форми навчання, то прийняли рішення, що всі учні початкових – 1-4 класів – навчатимуться очно, 5-11 класи у ліцеї «Перспектива» (колишня ЗОШ №2), ліцеях №3, №5, №6, гімназіях №13, №14, №16 – у змішаному форматі, усі решта – очно.

Про організацію освітнього процесу в новому навчальному році йшлося сьогодні на засіданні колегії Управління освіти Ужгородської міської ради. Офіційна сторінка, яке відбулося у Лінгвістичній гімназії імені Тараса Шевченка.

Начальниця управління освіти Ужгородської міської ради Наталія Баранюк підбила підсумки роботи закладів освіти за попередній навчальний рік та підготовку до нового, наголосила на необхідності підвищення якості освітнього процесу, дотриманні безпекових умов навчання.

Ішлося на зустрічі й про стан найпростіших укриттів, систему харчування для школярів і вихованців дитячих садочків, підсумки державної підсумкової атестації та мультипредметного тесту тощо. Обговорювали також розвиток інклюзивного середовища, стан ментального здоров’я дітей тощо.

Міський голова Богдан Андріїв подякував педагогам за роботу, звернувся, зокрема, щоб поспілкувалися із батьками та запропонували їм замість традиційних квітів на Перший дзвоник підтримати українських захисників. Також закликав максимально скоротити перші зустрічі – лінійки чи виховні години.

Заступник міського голови Іван Завидняк, який, зокрема, курує освітній напрям, запевнив педагогів у співпраці та готовності вирішувати потреби, які виникають під час процесу організації навчання.

Довідково. В Ужгороді – 31 заклад освіти, з них 27 комунальної власності, 4 приватної. Діють 62 перші класи, з них 54 – у закладах комунальної власності, 8 – у закладах приватної власності. До 1 класу в заклади освіти міста йдуть 1513 першокласників.

Про це інформує Ужгородська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
В Ужгороді попрощалися із Володимиром Бирою
09:15
Музика, що відкриває серця: як дебреценський ансамбль SONUS подарував Берегову світло Адвенту
08:30
Всі новини
Головне