151066
09:00 16.082023

Закарпаття розпочинає підготовку до запровадження експериментального проєкту «Помічник ветерана»

Життя 1194

Особливості та етапи його реалізації учора обговорили на засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Закарпатській обласній військовій адміністрації під керівництвом Петра Добромільського, заступника голови.

Закарпаття розпочинає підготовку до запровадження експериментального проєкту «Помічник ветерана» ?? Особливості та етапи його реалізації сьогодні обговорили на засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при обласній військовій адміністрації під керівництвом Петро Добромільський - заступник голови Закарпатської ОДА. ? «Захисники, котрі повертаються із фронту, потребують допомоги під час переходу від військової служби до цивільного життя. Полегшити процес адаптації покликані спеціально підготовлені фахівці, які надаватимуть ветеранам консультаційну, соціальну, юридичну, психологічну та іншу підтримку», – підкреслив заступник очільника краю. ➡️ На першому етапі проєкту при ОВА створять структурний підрозділ з питань ветеранської політики, котрий буде допомагати координувати реалізацію державної ветеранської політики на місцях. До цієї роботи планують залучати й самих ветеранів, які безпосередньо знають потреби захисників та завдяки цьому зможуть швидше соціалізуватися після повернення з передової. ? Також ідеться про формування ветеранських просторів у територіальних громадах краю. Найближчим часом такі локації планують створити у 12 ТГ та в обласному центрі Закарпаття. Тут зможуть працювати і демобілізовані військовослужбовці. ? «Вони обійматимуть посаду помічника ветерана й за принципом "рівний-рівному" після проходження спеціального навчання ефективно будуть надавати допомогу побратимам, забезпечувати в громаді комунікацію з військкоматом, ОВА, соцзахистом та іншими інституціями», – додав Петро Добромільський.

Опубліковано Закарпатська обласна державна адміністрація Вівторок, 15 серпня 2023 р.

«Захисники, котрі повертаються із фронту, потребують допомоги під час переходу від військової служби до цивільного життя. Полегшити процес адаптації покликані спеціально підготовлені фахівці, які надаватимуть ветеранам консультаційну, соціальну, юридичну, психологічну та іншу підтримку», – підкреслив заступник очільника краю.

На першому етапі проєкту при ОВА створять структурний підрозділ з питань ветеранської політики, котрий буде допомагати координувати реалізацію державної ветеранської політики на місцях. До цієї роботи планують залучати й самих ветеранів, які безпосередньо знають потреби захисників та завдяки цьому зможуть швидше соціалізуватися після повернення з передової.

Також ідеться про формування ветеранських просторів у територіальних громадах краю. Найближчим часом такі локації планують створити у 12 ТГ та в обласному центрі Закарпаття. Тут зможуть працювати і демобілізовані військовослужбовці.

«Вони обійматимуть посаду помічника ветерана й за принципом “рівний-рівному” після проходження спеціального навчання ефективно будуть надавати допомогу побратимам, забезпечувати в громаді комунікацію з військкоматом, ОВА, соцзахистом та іншими інституціями», – додав Петро Добромільський.

Про це інформує Закарпатська обласна державна адміністрація.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах