130789
12:05 3.062022

У Закарпатгазі розповіли про причини заміни газорегуляторних пунктів в області

Життя 3318

Закарпатгаз замінює газорегуляторні пункти. Обладнання встановлюють на заміну зношеним ШГРП, які вичерпали термін експлуатації.

Наразі по всій території Закарпаття встановлено понад 1000 газорегуляторних пунктів. Значна частина з них експлуатується по 20 і більше років.

Так, фахівці АТ “Закарпатгаз” встановили нові пункти у селі Руське Поле, що на Тячівщині, у селах Чепа та Іванівці Мукачівського району, а також замінили газорегуляторний пункт у селі Імстичево на Іршавщині.

Про проведення робіт газовики завчасно повідомляють представників органів місцевого самоврядування та мешканців. Споживачам  слід перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням, а під час відновлення газопостачання пускати газовиків у помешкання для перевірки системи на герметичність.

Нові ШГРП виготовляють на заводі RGC Production із використанням комплектуючих провідних європейських виробників. Саме це обладнання регулює тиск газу в системі, аби побутові газові прилади працювали справно та безперебійно.

У новому газорегуляторному обладнанні використано сучасні технології європейсього зразка: вони мають багатоступінчастий захист, мінімізують витоки газу, а значить — і аварійні ситуації. Все для того, аби споживачі отримували якісну послугу з розподілу та не відчували перебоїв з доставкою блакитного палива.

Пресслужба АТ «Закарпатгаз»

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах